سامانه مدرسه هوشمند پویان

 پیش ثبت نام آنلاین

 مدارک مورد نیاز برای ثبت نام

 


 ضرب المثل ها

 کتابخانه کودکان

 

 آمار بازدید ها

  • ماوسي به شكل CD:

كار كردن با صفحه لمسي لپ‌تاپ به جاي موس هميشه آسان نيست و گاهي باعث خستگي دست مي‌شود،‌ اما همراه داشتن يك موس هم هميشه مقدور نيست.
يك ايده جالب در طراحي وسايل كامپيوتري باعث طراحي ماوسي شده است كه  كه آن‌را به راحتي مي‌توان همراه لپ‌تاپ خود حمل كرد.
اين موس خلاقانه كه يك موس جمع شونده است در حالت باز در اندازه يك سي دي است و مي‌توان آن را در سي دي روم لپ‌تاپ گذاشت و حمل كرد.

 

  • كول ديسك Crypteks، پناهگاه فوق امنيتي ديجيتال  

 

در دنياي ديجيتال و به خصوص با توجه به مشكلات عديده امنيتي كه روز به روز هم بيشتر مي شوند، در كنار ترس هايي مانند ترس از ارتفاع يا ترس از تاريكي، بايد ترس از امنيت اطلاعات ديجيتال را هم اضافه كرد. كم كم مي توانيم علائمي از چنين وسواسي را در بسياري افراد و از جمله خودمان پيدا كنيم!

اگر شما هم نگران نگهداري امن اطلاعات ديجيتال بسيار مهم تان هستيد، بهتر است سراغ درايو يو اس بي Crypteks برويد، تا اسرار مگوي شما را با رمزنگاري سخت افزاري بسيار قوي خود و تركيب آن با قفل فيزيكي به خوبي محافظت نمايد.

اين كول ديسك كه از ابزاري با نام cryptex در فيلم كد داوينچي الهام گرفته است، درون سيلندري از آلياژ آلومينيوم قرار مي گيرد. سارق يا جاسوسي كه مي خواهد به اطلاعات شما دست پيدا كند، ابتدا بايد رمز ۵ كاراكتري اين سيلندر آلومينيومي را باز كند تا به كول ديسك دست پيدا كند. البته هر كاراكتر اين رمز مي تواند يكي از ۲۶ حرف الفباي انگليسي يا ۵ عدد باشد. يعني رمز انتخابي شما مي تواند از بين چهارده ميليون و سيصد و چهل و هشت هزار و نهصد و هفت (۱۴۳۴۸۹۰۷) كاراكتر ممكن انتخاب گردد.

Crypteks در حجم هاي ۴، ۸ و ۱۶ گيگابايتي با سرعت خواندن ۲۴ مگابيت بر ثانيه و سرعت نوشتن ۱۰ مگابيت برثانيه عرضه خواهد شد.‬


 

جالب ترین فلش مموریها

   

               

 

 دبستان هاتف

بهترین دبستان گرگان

دبستان پسرانه غیردولتی هاتف

 ثبت نام دبیرستان صدف

بهترین دبیرستان گرگان

دبیرستان دخترانه دوره اول هوشمند صدف

 تقویم روز
 
 


small telephone ringing animated gif

به منظور ارتباط بهتر و سريعتر با مدرسه ،شما می توانيد با شماره های


32523956 و 32540956

و شماره 09117005288 خانم بینات مدیریت محترم دبستان تماس حاصل فرمایید.

 


sadafgolestan90@yahoo.com

 

sadaf_school_complex

 

t.me/sadafgolesstan